łap dodatkową
porcję wiedzy
o swoim zdrowiu
i o tym, jak o nie dbać.

Nasze artykuły pokażą Ci jak ważna jest profilaktyka – dzięki której Twoje życie będzie jeszcze piękniejsze!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Infekcje intymne – objawy, przyczyny, leczenie i profilaktyka

Sprawdź kompendium wiedzy na temat różnych rodzajów infekcji pochwy. Zrozum mechanizm, by prawidłowo zadbać o swoje zdrowie.

Badania na choroby weneryczne – kiedy i jakie testy warto wykonać?

Kiedy zrobić badania na choroby weneryczne? Jakie testy wykonać? Dowiedz się więcej na ten temat. Zadbaj profilaktycznie o zdrowie, nim będzie za późno.

Kolposkopia
– co to za badanie?

Na czym polega badanie kolposkopowe i kiedy je wykonać? Sprawdź, jak przygotować się do kolposkopii i ile czasu trzeba czekać na jej wynik.

Kiła i rzeżączka
– popularne choroby weneryczne

Kiła i rzeżączka to jedne z najczęściej występujących chorób wenerycznych. Poznaj ich charakterystykę oraz sposoby leczenia.

Cytologia – co to za badanie, jak wygląda i kiedy je zrobić?

Cytologia należy do badań profilaktycznych, które powinny wykonywać kobiety. Sprawdź, jak wygląda, co wykrywa i jak przygotować się do pobrania cytologii.

Przygotowanie do ciąży – od czego zacząć starania?

Jakie badania zrobić przed ciążą? Jak powinna wyglądać dieta przyszłej mamy i aktywność fizyczna? Sprawdź to w artykule i przygotuj się z nami na poczęcie.

Referencje:

Niniejszy materiał został dostarczony przez MSD Polska Sp. z o.o. jako ogólna informacja dla pacjentów. Pierwszym źródłem informacji na temat Pana/Pani stanu zdrowia i przebiegu leczenia powinien być lekarz prowadzący, dlatego w razie jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia i przebiegu leczenia proszę zwrócić się do swojego lekarza. Niniejsza informacja nie zastępuje porady lekarskiej. Zawsze, przed zastosowaniem porad zawartych w niniejszym materiale, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.